- Joined
- Sep 18, 2011
- Messages
- 1,541
are they really worth it???? they are really expensive 1/2 cup is 13g protein and theres 30 servings per gallon and its like 75 bucks for 2 gallons...i heard a couple of u say they noticed a huge difference....if so how much do u take and when????????????